مجله

همه چیز درباره قفل پدال

آیا تا به حال به این موضوع فکر کردین که چرا با وجود پیشرفت های اخیر در زمینه روش ها و لوازم امنیتی خودرو،همچنان پلیس و افراد با تجربه،استفاده از قفل فرمان و قفل پدال ماشین را توصیه می کنند؟

قفل پدال جزء قدیمی ترین روش هایی هست که برای بالا بردن امنیت ماشین استفاده می‌شود. شاید امروزه با وجود روش‌های جدید سرقت، گذشتن از سد قفل پدال برای سارقان با تجربه کار دشواری محسوب نشود یا حتی به نظر می رسد این روزها استفاده از قفل پدال به تنهایی برای جلوگیری از سرقت خودرو چندان عاقلانه‌ نیست. با این حال مزایای استفاده از قفل پدال باعث شده است، همواره به مالکان خودرو یادآوری و توصیه کنیم که استفاده از قفل پدال را فراموش نکنند.

در این مقاله به معرفی قفل پدال و انواع آن و ویژگی‌ها و مزیت‌های استفاده از آن می‌پردازیم.

قفل پدال در یک معرفی کلی، وسیله‌ای است که بر روی ۲ پدال‌ کلاچ و ترمز نصب و محکم می شود و تا زمانی که از قفل پدال استفاده می‌کنید، عملا استفاده از پدال‌ها و در نتیجه حرکت دادن خودرو وجود ندارد.

ویژگی‌های قفل پدال

قفل پدال نسبت به سایر روش‌های افزایش ایمنی خودرو ویژگی‌های منحصر به فردی دارد که در زیر اشاره می‌گردد:

۱. حالت بازدارندگی قفل پدال برای سارقان نسبت به قفل فرمان بیشتر و جدی تر است، چرا که سارقان برای باز کردن قفل پدال علاوه بر نور و فضای عمل کمتر (بدلیل خم شدن تا کف خودرو) تسلط و دید خود را نسبت به محیط اطراف از دست می‌دهند.

۲. قفل پدال ریسک کاربری کمتری به نسبت سایر قفل‌ها مانند قفل فرمان دارد، چرا که بستن آن به پدال نیاز به دقت خاصی ندارد و به راحتی انجام می‌گردد.

۳. اندازه کوچک قفل پدال به نسبت سایر قفل‌ها. قفل پدال ابعاد کوچکتری دارد که به همین جهت قرار دادن آن در ماشین بسیار ساده تر می باشد.

۴. قیمت مناسب این قفل‌ها.

قفل پدال باسل

در این مقاله متوجه شدیم که استفاده از قفل پدال برای امنیت خودرو لازم و کاربردی می‌باشد. شرکت PGF فعال در حوزه ایمنی و امنیت، با تحقیقات متعدد بازار، محصول قفل پدال باسل را ارائه می‌کند.

انواع قفل پدال باسل را اینجا ببینید

این محصول با توجه به عدم استفاده از ساچمه در مغزی قفل، امکان باز کردن آن به وسیله‌هیچ کلیدی ممکن نیست. علاوه بر اینکه کلید چهارپر این قفل امکان بازگشایی آن را غیر ممکن می‌کند. فعالان ایمنی خودرو، استفاده از قفل‌هایی با کلید چهارپر را توصیه می‌کنند.

ویژگی‌های برجسته قفل باسل علاوه بر ویژگی‌های قفل‌های پدالی به شرح ذیل می‌باشد:

۱. استفاده از قفل دیسکی ضد اسید و مته

۲. استفاده از کلید چهارپر

۳. عدم امکان تکثیر کلید

۴. مهندسی و تناسب دقیق برای هر خودرو. (جهت مشاهده نوع خودرو و خرید قفل، اینجا را کلیک کنید.)

۵. قیمت مناسب قفل پدال باسل.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *