مجله

نکات ایمنی حفاظت از انباری

نکات ایمنی حفاظت از انباری

امروزه یکی از پرکاربردترین مکانها برای حفظ و نگهداری اجناس انبارها می‌باشند. انبارها به دلیل اینکه معمولا از محیط منزل خارج هستند به عنوان اهداف ثابتی برای سارقان است. به همین منظور برای حفظ کامل امنیت انبارها نکات ذیل اشاره می‌گردد.

۱. استفاده از قفل دستگیره‌ای:

قفل دستگیره‌ای یا آپارتمانی به عنوان اولین روش برای بستن درب انبارها قابل استفاده هستند. بسیاری از منازل، آپارتمان‌ها و انبار ها از قفل دستگیره ای استفاده می نمایند. این وسیله اگرچه مانعی برای جلوگیری از ورود عدوانی به مکان‌هایی نظیر انبار می‌باشد، اما نمی‌تواند ممانعتی جدی از ورود سارقان ایجاد نماید.

۲. استفاده از انواع قفل

برای بستن درب انبار می‌توان از انواع قفل کشویی، قفل آویز قفل کتابی و … استفاده نمود. معمولا در این روش یا از قفل کشویی به همراه قفل آویز یا جوش کاری حلقه بر روی درب و چهارچوب استفاده می‌شود. اما این روش نیز دارای مشکلاتی نظیر آسیب عدوانی به قفل‌ها به وسیله اره یا قیچی آهن بر است. استفاده از قفل‌های با کیفیت و با استفامت بالا، ویژگی‌هایی نظیر قفل ضدبرش، کیفیت فلز مورد استفاده و قطر آهن می‌تواند از پارامتر‌های مهم باشد. در اینجا می‌توانید قفل مورد اعتماد ضد برش و ضد ضربه را خریداری نمایید.

۳. محافظت از قفل:

بهترین و ایمن ترین روش برای محافظت از قفل استفاده از محافظ قفل است. این محصول علاوه بر زیبایی و استقامت بالا، امکان زدن قفل بر درب و چهارچوب را فراهم می‌کند و با روش جوش یا استفاده از پیچ و مهره به انواع درب و چهارچوب بسته می‌شود و مانع از آسیب رسانی به قفل‌ها می‌شود.

۴. قفل هوشمند:

در این مدل از قفل‌ها از جریان الکتریکی برای بسته و یا باز کردن درب استفاده می‌شود. سیستم به کار رفته در این قفل‌ها بسیار پیشرفته و ایمن می‌باشد. این نوع قفل به وسیله ابزار تشخیصی مانند تگ، ریموت، کارت و یا حتی تلفن همراه و پیامک باز و بسته می‌شوند و دیگر نیازی به استفاده از کلید نیست. این قفل‌ها علاوه بر امکان استفاده به دو مدل درون در و بیرونی، در صورت بروز آسیب اقدام به ایجاد شک الکتریکی و آژیر زنی می‌نماید که در این زمینه نیز مانع جدی برای سارقان ایجاد می‌نماید. قفل هوشمند با بهره مندی از قابلیت های پیشرفته امنیت کامل و مناسبی را برای فضای انبار ایجاد می کند.

این محصول به زودی عرضه خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *